Kontakty
Kontakty
+420 604 700 836
 
info@saruman.cz
 
 
Saruman CZ
 
Březová 436, 687 67 Březová
 
Podpora na chatu
Doprava
Doprava
Doprava zdarma
od 2500 Kč
 
 
Cena dopravy
 
Česká pošta
79 Kč
 
PPL
99 Kč
 
Geis Parcel SK
120 Kč
 
Potřebujete poradit
Neváhejte nás kontaktovat
 
 
+420 604 700 836
 
 
 
chat
53300 kusů
53300 kusů
Odesláných zásilek
 
 
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2500 Kč
 
 
Sobotní doručení
Sobotní doručení
V rámci České republiky
 
 
 

Koloběžky Sedco Street Tour pro děti a dospělé

Hlavní stránka
 
Blogy
 
 

Jaro se pomalu blíží, a tak je čas pořídit novu zábavu na slunečné jarní dny. Co takhle pořídit dětem ale i sobě koloběžku. Koloběžky lze pořídit v různých provedeních, velikostech i barvách.

 

Jaro se pomalu blíží, a tak je čas pořídit novu zábavu na slunečné jarní dny. Co takhle pořídit dětem ale i sobě koloběžku.

Koloběžky lze pořídit v různých provedeních, velikostech i barvách.  Na našem e-shopu můžete najít mimo jiné i koloběžky značky Sedco Street Tour 20-16 a koloběžky Sedco Street Tour 26-20. Každá z koloběžek je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé, koloběžky Sedco Street Tour 20-16, jsou koloběžky s větším předním kolem, které má průměr 20 palců a zadním menším kolem které má průměr 16 palců, jsou vhodné pro osoby od 140 cm do 200 cm výšky.

Zatímco koloběžky Sedco Street Tour 26-20, mají přední kolo poměrně vetší než předchozí koloběžky, a to o velikosti 26 palců a zadní kolo má velikost 20 palců.

Obě koloběžky jsou vyrobeny z velmi pevné oceli nebo slitiny hliníku a jsou vybaveny přední kotoučovou brzdou a zadní hliníkovou „V“ brzdou. Koloběžky mají taky obě nafukovací kola s hliníkovými dvoukomorovými ráfky a za velké pozitivum se dá považovat krátká vzdálenost mezi koly, což umožňuje perfektní stabilitu i při rychlé jízdě.

I přesto však zůstala dostačující plocha na nohy, které umožňuje i jízdu snožmo. Doporučený věk kdy začít koloběžku používat je 12 let a maximální nosnost koloběžek je 100 kg.

Tyto koloběžky můžete využít pro zábavu jak na rovné asfaltovém terénu, tak vydrží i jemné hrbolaté a polní cesty.  Jak je vyzkoušíte, tak na výlety s rodinou již nebudete chtít chodit pěšky.

Navíc si můžete vybrat z několika barev. V nabídce je elegantní bílá vhodné pro dámy či klasická černá naopak preferovaná mužským publikem.

Pro děti pak můžete pořídit výraznou žlutou koloběžku, kterou jen tak nepřehlédnete.

Tak co? Už jste připraveni na jaro?