Kontakty
Kontakty
+420 604 700 836
 
info@saruman.cz
 
 
Saruman CZ
 
Březová 436, 687 67 Březová
 
Podpora na chatu
Doprava
Doprava
Doprava zdarma
od 2500 Kč
 
 
Cena dopravy
 
Česká pošta
79 Kč
 
PPL
99 Kč
 
Geis Parcel SK
120 Kč
 
Potřebujete poradit
Neváhejte nás kontaktovat
 
 
+420 604 700 836
 
 
 
chat
53300 kusů
53300 kusů
Odesláných zásilek
 
 
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2500 Kč
 
 
Sobotní doručení
Sobotní doručení
V rámci České republiky
 
 
 

Pravidla blogu

Hlavní stránka
 
Blogy
 
Pravidla blogu
 
 

Základní pravidla provozovatele blogu na doméně e-shopu...

1.) Každý...

kdo má zájem psát články do blogů musí být registrovaný na stránkách e-shopu.


2.) Každý...autor ( dle jen bloger ), který napíše článek bude hodnocen bonusovým systémem e-shopu dle počtu znaků následujícím poměrem:

600 znaků - 50 bodů
1300 znaků - 100 bodů
2000 znaků - 200 bodů

 

3.) Bloger...

má právo ve svém blogu vyjadřovat své názory. Nesmí však zároveň porušovat platné zákony České republiky nebo porušovat občanská práva a svobody jiných lidí či organizací včetně jejich práva na soukromí.

Výjimkou mohou být případy, kdy tito lidé či organizace sami konají v rozporu se zákonem nebo dobrými mravy a zveřejnění informací o nich je ve veřejném zájmu.

Bloger nesmí ve svém blogu úmyslně zveřejňovat informace nepravdivé, zavádějící, neúplné či takové, jejichž pravdivost si nemohl předem dostatečně ověřit a které by mohly poškodit práva či dobré jméno jiných osob či organizací.


4. ) Blog...


nesmí obsahovat žádné formy skryté reklamy. Blog by měl být psán zejména pro čtenáře a přinášt hodnotu.

Blogy s komerčním textem budou odstraněny nebo redukovány a je zakázáno vkládat www odkazy na jiné komerční weby. Nebudem tolerovat vulgarismy a články, které budou bez skutečného obsahu, pomluvy a negace jakéhokoliv ražení.

Blog by měl být psán s diakritikou ( háčky, čárky ) a česky nebo slovensky.


5.) Citace textů a autorská práva ....


Za zveřejnění textů na blogu blogerovi nenáleží honorář mimo bonusových bodů do bonusového systému provozovaného na doméně www.saruman.cz.

Na bonusové body nevzniká právní nárok a bloger je může využít dle pravidel bonusového systému. Bloger nesmí vkládat přesnou citaci textů, které zveřejnilo jiné médium (včetně webových stránek), nebo které již nabídl ke zveřejnění jinému médiu.

Texty publikované na svém blogu nesmí bloger zveřejnit v žádném jiném médiu (včetně webových stránek). Výjimku v konkrétním případě může udělit provozovatel.

Bloger nesmí zveřejnit pod svým jménem či přezdívkou cizí text nebo jeho část. Tento zákaz platí i pro texty, jejichž autor není známý.

Bloger nesmí ve svém blogu používat obrázky z jiných médií, pokud mu držitel autorských práv neudělil souhlas na jejich přebrání (ať už osobně nebo v pravidlech, stanovujících podmínky přebírání jeho děl).

V každém případě je bloger povinen uvést původní zdroj obrázku.


6.) Bloger a komerční a politické informace .....


Provozovatel si vyhrazuje právo bez náhrady odstranit blog inzertního a komerčního charakteru nebo jeho část, kde bude uveřejněn odkaz na webovou prezentaci bez konzultace s provozovatelem.


7.) Vztah blogera a provozovatele blogů .......


Mezi provozovatelem a blogerem nevzniká pracovněprávní vztah.

Názory vyjádřené v blogu nemusí být v souladě s postoji provozovatele blogu na doméně www.saruman.cz a neni je možné považovat za názory provozovatele.

V případě, že by aktivity blogera byly dlouhodobě v rozporu se zájmy provozovatele, má provozovatel právo upozornit na tuto skutečnost blogera a v případě opakovaného výskytu nežádoucích textů na jeho blogu tyto příspěvky vymazat nebo mu zakázat další publikování v blogovacím systému.

Tímto není dotknuto právo blogera na svobodné vyjadřování názorů a provozovatel k tomuto kroku přistoupí jen ve výjimečném případě. Pokud chce bloger zrušit svůj blog, požádá o to provozovatele e-mailem a uvede důvody, které ho k jeho rozhodnutí vedou.