Dnes je středa 26.07.2017
 
 
 
 
Naše nabídka
Doporučte nás

Doporučte nás vašim známým a přátelům

 
 

Pravidla soutěže

Pravidla marketingových soutěží provozovaných na e-shopu Saruman CZ


Tento materiál je jediným dokumentem, který závazně, úplně a jasně upravuje pravidla a podmínky soutěže provozující se na stránkách e-shopu www.saruman.cz.

Pořadatel


Pořadatelem soutěže je provozovatel e-shopu www.saruman.cz.

Účastník marketingové soutěže

Účastníkem soutěže (nebo také Soutěžícím) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, nebo osoba mladší 18 let se souhlasem svého zákonného zástupce a splní podmínky soutěže.

Podmínky soutěže

Do soutěže o ceny budou zařazeni pouze ti účastníci soutěže, kteří řádně a úplně vyplní údaje na registračním formuláři. Ze soutěže o ceny budou vyloučeni soutěžící, kteří uvedou nesprávné, neúplné nebo zavádějící údaje v registračním formuláři, nebo u kterých bude podezření z podvodného nebo nekalého jednání.

Výsledky budou zveřejněny na facebookových stránkách e-shopu a stránkách e-shopu. Výherce bude zveřejněn ve tvaru ( jméno , příjmení a město bydliště )

Výherce bude informován o výhře prostřednictvím e-mailu ( kontaktních údajů ) uvedeného na registračním formuláři.. Výherci mají možnost si vyzvednout výhru do 30 dnů na adrese provozovny e-shopu ( skladu ), nechat si výhru odeslat na adresu dle registrace nebo zaslanou adresu po zaslání informace o výhře.

Pokud bude výhrou slevový kupón na nákup, tak platnost daného slevového kupónu je 90 dnů od data odeslání výherci.

Doba pro vyzvednutí výhry se počítá od zaslání informace o výhře na uvedenou kontaktní emailovou adresu, následně nárok na výhru zaniká.

Výherci jsou povinni při vyzvednutí výhry se prokázat kopii zaslané informace o výhře.

Při nesplnění této podmínky jejich nárok na výhru zaniká.

Zpracování osobních údajů

Účastníci soutěže, či jejich zákonní zástupci, souhlasí se zpracováním svých osobních údajů poskytnutých pořadateli nebo soutěže v rámci registračního formuláře v rozsahu jména, příjmení, místa pobytu (obec/město), telefonu a emailové adresy pro účely vyhodnocení soutěže a využití těchto údajů k marketingovým účelům, které si v průběhu registrace vybral, jako jsou " Informace o novinkách , Newslette , Přehledy o nových aukcích, Přehledy o nových soutěžích, Zasílání blogů " prostřednictvím elektronických prostředků v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnost, v platném znění, a to na dobu do odvolání souhlasu. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že k osobním údajům má právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd.

Tento souhlas platí až do písemného odvolání souhlasu, který lze provést na adresu pořadatele soutěže.

Všeobecné podmínky soutěže:

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže.

Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoliv změnit, zrušit či upravit pravidla.

Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno.

Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele. V případě, že se výhercem stane taková osoba, výhra se neodevzdá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že Pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Tato pravidla jsou v rámci Soutěže považována za jediná a úplná.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat pravidla soutěže.

Pořadatel bude při těchto změnách zohledňovat zájem účastníků soutěže v maximální možné míře.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika, škody a závazky soutěžících a třetích osob souvisejících s účastí v soutěži a získáním výher.

Na vydání výher v soutěži o ceny není právní nárok a vydání výhry se nelze domáhat právní cestou.

Výhry nelze doplatit v hotovosti nebo je vyměnit za jiné plnění.

Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit stanovenou výhru, která bude obdobná nebo srovnatelná s výhrou uvedenou v pořádané soutěži.

Reklamace vad výher bude provedena soutěžícím u pořadatele.

Rychlý kontakt
 
Saruman CZ
Březová 436
687 67 Březová
 
+420 604 700 836
info@saruman.cz
 
Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Doporuč GoPay